KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5575171

nr 557 5171

Akvarell

osignerad, Blomsterstilleben, 41x31

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 december 2008
kl 17:10:51